İstanbul İkinci El Eşya

Başakşehir İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alım Satım Başakşehir

Başakşehir Tanıtımı :

Köklü bir tarihe sahip olan İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Başakşehir ilçesi hızlı bir şekilde gelişim göstermiştir. Tarihi ve doğal yapısı ile dikkat çeken Başakşehir çevre düzenleme aracılığı ile daha yeşil bir görünüme kavuşmuştur. Osmanlı Döneminde ilçe Azatlık olarak adlandırılmış ve günümüzde ilçeye adını veren Azatlı Baruthanesi mimari yapısını koruyarak ihtişamı ile göz kamaştırmaya devam etmektedir. Azaklı Baruthanesi o dönemlerde Osmanlının ihtiyacı olan barutun büyük kısmını karşılamakta idi. Günümüzde mimari yapısı ve tarihi geçmişi ile dikkat çekmektedir.

İstanbul’un nüfusu hızlı bir şekilde artmakta ve beton yığınları bir virüs gibi şehre yayılmaktadır. Dinlenme alanları ve yeşil yok denecek kadar azalmıştır. Bedenen ve ruhen insanlar iş hayatında yorulmaktadır. Dinlenmek ister. Ağaçlar ile kaplı bir orman ise insana huzur ve stresini atmasına yardımcı olur. Başakşehir ilçemizde bulunan Şamlar Tabiat Parkı hem sizin hem de çocuklarınız için iyi bir dinlenme alanıdır. Orman fıstık çamları ile kaplıdır ve oksijen bakımından çok zengindir. Sinir sisteminde mutluluk hormonu salgılanmasına yardımcı olur. Yeşil ve mavinin aynı çatı altında seyredilebileceği bir alan olan Başakşehir Göleti huzura açılan bir kapı görevi görmektedir. Gölet çevresinde birçok aktivitenin gerçekleştiği parklar bulunmaktadır. Buzul ve Taş Devrinden izler taşıyan Yarımburgaz mağarası eski çağlarda ki yaşantı hakkında detaylı bilgi vermektedir.

İkinci El Eşya Firmamız:

İnsanlar dinlenmek için en iyi ortamın ev ortamı olduğunu söylemektedir. Ruh halini yansıtan dekorasyonlar sonrası huzurlu bir ortama sahip olunur. Ev dekorasyonu için kullanılan eşyalar zaman içinde eskimekte ve yenisi ile değiştirilmektedir. İlk zamanlar sevilerek satın alınan ve bir süre kullanılan eşyalar bir süre sonra gözden düşmekte ve kullanılmamaktadır. Ev içinde kullanılmayan eşyalar gereksiz yer kaplamakta ve fazlalık olarak nitelendirilmektedir. Ev içinde kullanılmayan eşyaların satılarak değerlendirilmesine yardımcı olmak amacı ile Başakşehir ikinci el eşya alan yerler açılmıştır.Ne iş yaparız, firmamız sizlere listeleyelim

Başlıca Neler Alır Neler Satarız

  1. Beyaz Eşya (Tüm Beyaz Eşyalar)
  2. Elektronik Eşyalar(Tüm Elektronik Ürünler)
  3. Mobilyalar (Ofis,Ev Mobilyaları)
  4. Antika Eşyalar (Tüm Antika Ürünler)

Konularımızı sizlere açıklayalım dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

1-Beyaz Eşya (Tüm Beyaz Eşyalar)

Ev ortamının vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar uzun bir süre kullanımdan sonra çalışma kapasitesinde farklılık görülmeye başlar. İlk gün ki verimi vermeyen beyaz eşyaların yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Beyaz eşyaların renklerinde solma olduğu gibi zamanla çalışma veriminde de düşüklükler görülür. Firmamız beyaz eşya alım satım hizmeti vermektedir. Firma elemanımız beyaz eşyalarınızı inceledikten sonra ederinde bir ücret önerisinde bulunur. Sizden alınan beyaz eşyaların bakım ve tadilatı sağlandığı gibi yüksek kalitede verimlilik sunabileceği bir pozisyon kazanmasına yardımcı olmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz takdirde bakım ve tadilatı sağlanmış beyaz eşyalarımızı inceleyip satında alabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse yazların serin ve kışların sıcak geçmesine yardımcı olan klimaların alımını da yapmaktadır. Ev  ortamında kullanılarak zamanla eskiyen ve bir üst modeli ile değiştirmek istediğiniz klimaları satın alan firmamız de montajını da kendisi yapmaktadır. Özenle de montajı sağlanan klima uygun malzeme ile ambalajlanarak nakliye aracına yerleştirilir. Firmamız klimanızı satın almak için ölü bir ücret talep etmez. Ödeme ise peşin olarak verilir. İnsan hayatını kolaylaştıran teknolojik eşyalar yeniden bakımı sağlanıp tadilat gördükten sonra ilk günkü gibi uzun süre verimli bir çalışma hizmeti sunabilir. İkinci el eşya alım ve satımı yapan firma elemanlarımız bunun farkında olup de montaj ve taşınma esnasında nazik davranır. Satın alınan ikinci eşyanın hasar görmemesi için gerek duyulan hassasiyeti gösterir. Tekrar çalışamaz ve kullanılamaz durumda olan eşyalar ile geri dönüşüme verilerek doğa korunmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

2- Elektronik Eşyalar(Tüm Elektronik Ürünler)

Tüm elektronik ürünleri alan firmamız örnek vermek gerekirse teknolojinin gelişmesi ile tüplü televizyonlar yerini daha ince ve hafif görünümde ki plazma televizyonlara bırakmıştır. Led tv, lct tv, oled tv ,smart tv gibi farklı özellik ve modellerde televizyonlar tasarlanmış ve insanların beğenisine sunulmuştur. Kullandığınız televizyonu satıp farklı özelliklerde bir televizyon satın alabilirsiniz. Bu durumda elinizde fazlalık olarak varlığınız sürdüren televizyonu satmanız ev ekonomisine katkıda bulunacaktır. Güven içinde eşyalarınızı satabilir ve ihtiyaç duyduğunuz farklı bir ürün satın alabilirsiniz.

3-Mobilyalar (Ofis,Ev Mobilyaları)

Ev ortamında her oda için farklı özelliklerde mobilyalar üretilmektedir. Ancak çocuklu ailelerin kullandığı mobilyalar çok hızlı şekilde hasar görmekte ve değiştirilmesi gerekebilmektedir. Fraklı desen ve detaylar ile üretilen mobilyaların bir süre sonra bu detaylarında yıpranma ve renk solması olabilmektedir. Ev dekorasyonunu değiştirmek istediğinizde değişime mobilyalarınızı değiştirmekle başlarsınız. Bu amaç doğrultusunda evinizde gereksiz yer kaplayan mobilyalarınızı ikinci el mobilya alan firmamız ile iletişim kurarak satabilirsiniz.

Antika Eşyalar (Tüm Antika Ürünler)

Başakşehir ilçesinde hizmet veren ikinci el eşya alım firmamız ihtiyaç duyduğunuz hizmeti yüksek kalite ve garanti güvencesi ile müşterilere sunmaktadır. Geçmişe dair bilgi edinmemize yardımcı olan eşyalara antika adı verilmektedir. Eskidikçe değeri artan ve geçmiş yaşantılar hakkında bilgi veren antika eşyalar bir süre sonra değerini bilen bir başka kişiye ulaştırmak amacı ile satılabilmektedir. Elinizde bulunan antika eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Firma elemanımız satmak  istediğiniz eşyanızı inceleyerek satın almak için ederini koruyan bir ücret talep eder. Bu ücret talebi sizi memnun etmesi halinde ise eşyayı almak için elemanımız evinizi ziyaret eder. Ziyaret sonrası eşyanız teslim alınır ve ödeme peşin olarak verilir. Satın alınan antika eşyalar incelenir ve bakım uygulanır. Temizlenir. Günümüzde antika eşyalar rağbet görmektedir. Özellikle nostaljik cafe ve restorantlar görsel bir şölen amaçlı antika eşyalar kullanmaktadırlar. Firma elemanlarımız bakımı sağlanan antika eşyaları satın almak için iletişim kuran müşterilere satar.

www.ikincielesyaalanlar.net Ne İş Yapar

İkinci el eşya alım satım yapıyoruz; insan hayatı teknoloji ile modernleşmiş ve yaşantı şeklinde değişiklikler görülmüştür. Ev içinde birçok mobilya ve elektronik cihaz kullanılmaktadır. Hamur yoğurmak için makine olduğu gibi yumurta pişirmek içinde vardır. Çeşitli teknolojik araçlar ev içinde farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Ev içinde kullanılan mobilyalar ise belli bir süre kullanıldıktan sonra değerini kaybetmektedir. Bir süre kullanılan beyaz eşyalar eski verimli çalışmayı sunmaz ve yenisinin alınması gerektiği izlenimini sunar. İkinci el eşya alan yerler ev içinde kullanılmayan eskimiş ve değerini kaybetmiş her türlü eşyaları satın almaktadır.

İkinci el eşya alımı yapan firmamız satmak istediğiniz kullanmadığınız her türlü eşyanızı ederinde bir ücret talep ederek satın alırız. Firma elemanlarımız doğru taşıma ve kaldırma eğitimi, ambalajlama ve mobilya de montajı alanında gerekli bilgi ve donanıma sahiptir. Ödeme eşyaların teslim alınması sonrasında peşin olarak ödenir. Satmak istediğiniz mobilya, beyaz eşya gibi tüm eşyaların de montajı ile ilgilenmenize gerek yoktur. Firma elemanlarımız de montaj ve ambalaj hizmetini vermektedir. Nakliye için özel üretilen nakliyat aracı kullanmaktayız.

Evinizde yer kaplayan, kullanmadığınız ve yenisi ile değiştirmek istediğiniz tüm elektronik cihazlar, beyaz eşyalar, mobilyalar, antika eşyaları satabilirsiniz. Firma elemanımız satmak istediğiniz eşyanızı inceleyerek bir ücret talep eder ve anlaşma sağlandığı takdirde eşyaların teslimi için ekibimiz evinize gelir.

2. El Eşya satmak istiyorum dediğiniz zaman araştırma işlemleri başlar işleyişi için 5 Adet ipucu sizlere okumanız tavsiyemizdir.

1-Araştırma:

Arama motorlarına girip satmak istediğiniz ürün için arayış içerisine girersiniz örneğin ikinci el televizyon satmak istediğiniz zaman aramanız şu şekilde olacaktır konumuz Başakşehir olduğu için örneğimizi bu ilçeden vereceğiz. Başakşehir ikinci el televizyon alanlar burada ilçe ismini vermemizin nedeni size bu ilçede hizmet veren firmayı bulmak için aramamızı yaptık sonuçları tek tek aramaya başlayabilirsiniz.

2-Telefon İle İrtibat:

Telefon elimizde bir arama sonuçlarından çıkan telefon numaralarını çevirmeye başlayabiliriz fakat bu işe başlamadan önce satılmak istenen televizyon model numarasını, bir kaç açıdan fotoğrafını, telefonumuzda hazır bulundurmalıyız.

3-Resim Gönderme :

Televizyon resimlerimizi karşı tarafa whatsapp, mail yoluyla ulaştırıyoruz resimle birlikte televizyon hakkında bilgi vermeniz gerekli ise bunu iletebilirsiniz örneğin; Televizyon kasasında ufak tefek çizikler mevcut veya televizyon arızalı bunları bildirmeniz zaman kaybetmenizi önler.

4-Konum:

Satmak istediğiniz televizyon için bizlere açık adres ve konum göndermeniz sizlere en kısa süre içerisinde ulaşmamızı sağlayacaktır bizlere konum atmayı bilmiyorsanız sizlere konum atma ile ilgili yazımızda nasıl konum gönderilir yazımızı okuyarak atabilirsiniz.

Nasıl konum atılır ?

5-Ödeme:

Ödemeler nakit olarak gerçekleşir alırken veya satarken ödemelerimizi nakit olarak alır nakit olarak öderiz bunun haricinde bir ödeme şeklimiz bulunmamaktadır. Bunun harici ödeme şekillerine itibar etmeyin.

 

Özyalı Spot

Firmamız 1985 Yılında Küçükyalı merkezli olarak İkinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmetine başlamış olup 2002 Yılında Avrupa Yakasında 2. Şubesini açmış bulunmaktadır. Firmamız güvene dayalı hizmet vermekte olup kendini sürekli yenilemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu