İstanbul İkinci El Eşya

Beykoz İkinci El Eşya Alan Yerler

 

Beykoz, İstanbul ilinin yaklaşık 250.000 nüfusuna sahip olan deniz kenarına yerleşmiş ilçesidir. İlçenin nüfusu yaşanan göç olayları ve sahil kenti olması nedeni ile her geçen yıl artış göstermektedir. Beykoz deniz kenarında yer alması kadar ikinci el eşya alımı firmaları ile de tanınmaktadır. Ekonomik yetersizlikler, maddi alım gücünün azalması ve beyaz eşya gibi ürünlerin giderek pahalılaşması ikinci el eşya sektörünün gelişmesini sağlamıştır. Sıfır ürün pazarında artan fiyatlar insanların ikinci el ürünlere yönelmesine neden olmaktadır. Beykoz ikinci el eşya alım firması uzun yıllardır ikinci el eşya alım ve satım işlemlerinde tanınan çok köklü bir firmadır.

İkinci el ürün pazarında en sık alınan ve satılan ürünler beyaz eşya, koltuk takımları, yatak odası takımları, klima ve televizyon gibi elektronik eşyalardır. Mobilya beyaz eşya gibi ürünlerin sıfır alınması bazen bütçenizi zorlayabilir. İkinci el ürün pazarından uygun fiyatlar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yeni ev için yeni eşyalar almak ya da uzun süre kullandığınız ürünlerden sıkıldığınız zaman elinizdeki eşyaları satarak gelir elde edebilirsiniz. Eşyalarınızı satarken güvenilir ve uzman firmalar ile anlaşmanız gerekir. Aksi halde değerinin çok altında satarak maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Firmamız satmayı düşündüğünün tüm eşyalarınızı detaylı şekilde inceleyerek gerçek değerini verir. Firma olarak sık sık tercih edilmemiz müşterilerimize sağlamış olduğumuz güveni alışveriş hizmetidir.

Beykoz İkinci El Eşya Satarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evinizde ve iş yerinizde kullanmadığınız ikinci el tüm ürünleri firmalara satarak kazanç elde edebilirsiniz. Sektörde yer alan farklı firmaların olması fiyat değişikliklerine neden olmaktadır. Eşyalarınızı satarken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bu durumlar;

1-     Satış yapacağınız firmanın profesyonel ve her türlü ürün kategorisinde bilgisi olan bir firma olması gerekir.

2-     Satmayı düşündüğünüz eşyaların tekrar kullanım için uygun olmalıdır.

3-     Mobilya ve beyaz eşya gibi eşyaların nakliye işlemi zor ve maliyetlidir. Bu nedenle ürün satışı yaptığınız firmaların nakliye işlerini üstlenmesi gerekir.

4-     Antika, beyaz eşya ve elektronik eşyalar pahalı ürünlerdir. Bu ürünlerin satışında mağdur olmamak için firma ile karşılıklı satış sözleşmesi imzalamayı talep etmelisiniz. Sözleşme imzalamayan firmalar ile alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

5-     Eşyalarınızı garanti süreleri hala devam ediyorsa garanti belgeleri ile teslim etmeniz fiyatının artmasına yardımcı olabileceği için bu belgeleri teslim edebilirsiniz.

6-     Ürünleri satmadan önce mutlaka farklı firmalar ile görüşerek fiyat seçeneklerini değerlendirmelisiniz. İkinci el eşya alan yerler farklı fiyat politikaları kullandığı için araştırma yapmanız önemlidir.

7-     Ürün satışı için anlaşma yapmayı düşündüğünüz firmanın güncel piyasa fiyatlarını yakından takip etmesi gerekir.

İkinci El Beyaz Eşya Alımı Beykoz

Beyaz eşyalar evlerimizin olmazsa olmazı eşyalarıdır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buz dolabı gibi ürünler uzun yıllar sorunsuz kullanılabilen ürünlerdir. Ev ve iş yerlerinin yenilenmesi ile elinizde kalan tüm beyaz eşya ürünlerini ilgili firmalara satarak elden çıkartabilirsiniz. Beyaz eşyalar satılırken markasına, garanti süresinin dolup dolmadığına, kaç yıl kullanıldığına ve modeline bakılır. İkinci el beyaz eşya alım satım sektöründe yeni olan firmalar ürünlerin gerçek değerini tam olarak hesaplayamayabilir. Ürünlerinizi satarken değerine satmak için profesyonel firmalar ile çalışmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Firmamız ikinci el beyaz eşya alımı yaptığı gibi bu ürünlerin satışını da gerçekleştirmektedir. Sıfır ürün almak için bütçenizin yeterli olmadığı durumlar ihtiyacınız olan ürünleri firmamızın geniş ürün zincirinden alabilirsiniz.  Sahip olduğumuz farklı markaların ürünlerini bakım garantisi ile satıyoruz. Ayrıca firmamızdan almış olduğunuz tüm beyaz eşyaları adresinize teslim ediyoruz.

Antika Eşya Alımı Beykoz

Antika eşyalar uzun bir tarihi olan ve tarih boyunca önemli kişilerin kullandığı ürünlerdir. Cam, metal ve ahşap gibi tüm ürünler antika değerine sahip olabilir. Antika eşyalara olan ilgi ve talep giderek artmaktadır. Maddi olarak sıkıntıya düştüğünüzde ya da elden çıkarmayı düşündüğünüz antika eşyaları değerini veren firmalara sarabilirsiniz. Antika eşyaların değer belirlenirken, hangi tarihten kaldığı, el işçiliği, kullanan kişi gibi özelliklere bakılır. Antika eşya almaya yeni başlayan firmalar değerlerini belirlerken yanılabilir. Beykoz ikinci el eşya alım firması satmayı düşündüğünüz tüm antika ürünleri adresinizde inceleyerek gerçek değerini hesaplar ve mağdur olmanızı engeller. Firmamız satın aldığı tüm antika ürünlerde satış sözleşmesi imzalayarak güvenli alışveriş sistemini kullanmaktadır.

İkinci El Mobilya Alımı Beykoz

Koltuk ve yatak odası takımları uzun süre kullanıldığında hanımlar genellikle sıkıldığı için yeni modelleri almak ister. Ev dekorasyonunun yenilenmesi ve yeni eve taşınması gibi durumlarda genellikle tüm mobilyalar yenilenir. Yeni mobilyalarınıza yer açmak ve eskilerini değerlendirmek için ikinci el mobilya alan firmalar ile görüşebilirsiniz. Mobilyanın yapımında kullanılan ahşabın türü, mobilyanın markası ve ne kadar süre kullanıldığı gibi kriterler incelenir. İnceleme sonucunda firma size fiyat teklifi verir. Ürün satışı yapmadan önce farklı firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Takımların yanı sıra elbise dolapları, sehpalar, baza ve yatak başlığı gibi tek ürünleri de satabilirsiniz. Firmamız sektörde en iyi fiyat teklifi sunan bir firma olduğu için her zaman müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz. Sizlerde satmayı düşündüğünüz ikinci el mobilyalarınız için ayrıcalıklı hizmet almak isterseniz dilediğiniz zaman firmamız ile görüşebilirsiniz.

İkinci El Klima Alımı Beykoz

Klima sahil kenarında olan ve nem oranının yüksek olduğu yerlerde kullanılan elektronik bir üründür. Özellikle Beykoz gibi yaz aylarında çok sıcak olan ve nem oranının çok yükseldiği ilçelerde klima olmadan oturulması çok zordur. İş yerinizin taşınması ve evinizin değiştirilmesi gibi durumlarda kullandığınız klimanın taşınması zor olabilir. Yeni adresinizde bulunan klimadan dolayı eski klimanıza ihtiyacınızda olmayabilir. Bu gibi durumlarda eski klimanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Klima teknolojik ve elektronik bir ürün olduğu için monte edildiği yerden mutlaka uzman teknik ekip tarafından sökülmesi gerekir. Aksi halde geri dönülmez zarar vererek tekrar kullanılması imkansız hale gelebilir. İkinci el klima satışı yapmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimizde yer alan teknik elemanlarımız adresinize gelerek uygun yöntemler ile klimanızı demonte eder ve teslim alır. Sizlerde uğraşmadan ve zaman harcamadan klimanızın satışını yapmış olursunuz. Klimanızın yeni, iyi bir markaya sahip olması ve garanti süresinin devam etmesi fiyatının artmasına neden olur. İş yeriniz ve eviniz için ihtiyacınız olan klimayı firmamıza gelerek bütçenize uygun şekilde alabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız tüm klima modellerini teknik ekibimiz adresinize teslim ederek kurulumunu da gerçekleştirir.

İkinci El Televizyon Alımı Beykoz

Teknolojinin ilerlemesi ve yeni modellerin üretilmesi nedeni ile eski televizyonunuzu kullanmayabilirsiniz. Farklı model ve gelişmiş özellikteki yeni televizyon almak için elinizdeki eski televizyonunuzu satarak gelir elde edebilirsiniz. Eski televizyonun markası ne olursa olsun firmamız adresinize gelerek teslim alır. Fiyat değerlendirmesi ve nakliye işlemi tamamen firmamıza ait olduğu için televizyonun nakliye işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Televizyon ihtiyacınızı karşılamak için yine firmamız ile görüşebilirsiniz. Firmamızda her bütçeye uygun, kaliteli ve uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz televizyon modelleri mevcuttur. İş yeriniz ve eviniz için gereken tüm ikinci el televizyonları rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Özyalı Spot

Firmamız 1985 Yılında Küçükyalı merkezli olarak İkinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmetine başlamış olup 2002 Yılında Avrupa Yakasında 2. Şubesini açmış bulunmaktadır. Firmamız güvene dayalı hizmet vermekte olup kendini sürekli yenilemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı