İstanbul İkinci El Eşya

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alan Yerler

 

Köklü bir tarihe sahip olan Beylikdüzü İstanbul ilinin nadide güzelliğe sahip bir ilçesidir. 1800 yıllara dayanan Beylikdüzü ilçesi bu ismi farklı kültürlere sahip olması sebebi ile almıştır. Bölgede tarım ve hayvancılık ile uğraşan halk farklı sebze ekimi yaparak verimli toprakları değerlendirmektedir. Rum, Boşnak, Ermeni gibi birçok kültüre ev sahipliği yapmış olan Beylikdüzü ağaçların hürce büyüdüğü bir ilçedir. Bölgede tarihi Rum evlerini inceleyip, mimari yapısı hakkında detaylı bilgi edinmek mümkündür. Milat öncesi bir tarihe sahip olan ve tarihsel gelişimleri varlığı ile yansıtan Beylikdüzü çarpık kentleşmeden uzak olan bir ilçedir. Tarihi mekanları ve doğal güzellikleri ile huzur veren bir havaya sahiptir.

Sultan Süleyman Kervansarayı birçok misafirin durak noktasıdır. Avlusu olmayan ve çatısı ilk inşasında kurşun kaplı olduğu için bir dönem Kurşunlu Han ismiyle de anılmıştır. Büyükçekmece Menzil Külliyesi mimari yapısı ile göz kamaştıran bir tarihi eserdir. Külliye içinde kanuni köprü, kervansaray, çeşme ve sokullu mescit bulunmaktadır. Sokullu Mehmet Paşa’nın yaptırdığı oda ve dükkanlar zamana yenilmiş ve yıkılmıştır. Günümüzde kültür park adıyla misafirlerini bekleyen külliyeyi ziyaret ederek huzura yolculuk edebilirsiniz.

Enver Paşa köşkü mavi panjurları ile misafirlerini tarihi bir geziye çağırmaktadır. Ahşap karası ev mimari yapısına sahip olan köşk dikkat çekici güzelliği ile gezilmeye değer bir mekandır. Birçok farklı kültürleri ve anıları yaşatan Beylikdüzü ilçesi gelişmiş teknolojiye ayak uydurmuş bir ilçedir. Bölgede hizmet veren ikinci el eşya alan yerler arasında sıklıkla duyduğunuz firmamız kaliteli hizmetin durak noktasıdır. Müşterilerin olumlu geri dönüşleri ve tercih edilme oranı ile kalitesini yansıtan ikinci el eşya firmamız satın alma işlemini peşin ödeme ile sağlamaktadır.

İkinci El Eşya Alan Yerler Neden Hizmet Vermeye Başlamıştır?

İnsanlar ev ortamında birçok eşya kullanarak iş yüklerini hafifletmektedirler. Bu iş yükü içerisinde bulaşık yıkamak, çamaşır yıkamak, soba yakmak, ev süpürmek, halı yıkamak gibi birçok şey sayılabilir. Günümüzde her oda için farklı tasarımlara sahip mobilyalar kullanılmaktadır. Çok beğenilerek alınan mobilya ve beyaz eşyalar zaman içinde eskimekte ve renklerinde solmalar tespit edilmektedir. Beyaz eşyalar ilk gün ki verimli çalışma ve performanslarını gösterememektedirler. Bu durumda eşyalar ve mobilyalar yenisi ile değiştirilmekte ve kullanılan eşyalar fazlalık konumuna düşmektedir. Bu eşyalar değerlendirilmek istenildiğinde günümüzde farklı renklerde boyanarak ve yeni kumaş döşemesi yapılarak yenilenebilmektedir.

Ancak evinizde fazlalık bulunan ve yenilemeyi düşünmediğiniz eşyalarınızı ikinci el eşya alımı yapan firmalara satarak maddiyata çevirebilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler satın aldığı eşya ve elektronik cihazları tamir edip, yeniler ve sıfır ürünün çok altında bir fiyata satmaktadır. İkinci el eşya alan yerler çöpe atılabilecek, evde fazlalık olan eşyaları satın alan yerlerdir. Öğretmen, polis, memur, öğrenci gibi sürekli ev değiştirmek zorunda kalan kişiler sıfır eşya almak yerine kullanılmış ve daha uygun fiyata satılan mobilya ve eşyalar satın almayı tercih ederler. İkinci el eşya alım satım yapan yerlerde bu aşamada yardımcı olmak, eşya teminatını sağlamak amacı ile var olmuştur.

İkinci El Eşya Alım Yapan Firmalara Satabileceğiniz Eşyalar

Evinizde fazlalık olduğunu düşündüğünüz, kullanmadığınız her türlü ikinci el mobilya, beyaz eşya, elektronik cihaz ve antika eşyalarınızı satabilirsiniz.

Beylikdüzü İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren ikinci el eşya alım satım yapan firmamız her türlü beyaz eşyanızı güvenle satabileceğiniz lider firmadır. Beyaz eşyalar ev hayatını kolaylaştıran ve çalışan bireylere yardımcı olan eşyalardır. Zaman içinde kullanılan beyaz eşyalarda sorunlar görülür. İlk gün ki performansı gösteremez hale gelir. Bu durumda tamir etmek için masraf yapmak yerine bir üst modelini satın almak isteyebilirsiniz. İlk gün ki performansı göstermeyen ve rengi solup sararan beyaz eşyalarınızı firmamıza satabilirsiniz. Firma elemanımız ile iletişim kurarak kullanmadığınız beyaz eşyalarınızı satmak istediğiniz söylediğiniz andan itibaren firma elemanımız sizinle ilgilenir. Beyaz eşyanızı yerinde inceleyerek ederinde bir ücret talep eder. Ücret konusunda anlaşılabildiği takdirde firma elemanlarımız evinizi ziyaret ederek beyaz eşyayı ambalajlar ve nakliye aracına taşır. Ücretini de eşyanın teslim alınması sonrası size peşin olarak öder. Beyaz eşya alım satım yapan firmamıza eşyalarınızı satabilirsiniz.

Beylikdüzü ikinci El Bilgisayar Satın Alan Yerler

Bilgisayar teknoloji çağının vazgeçilmezi olan elektronik cihazdır. Günümüzde hemen her evde bulunan bilgisayarlar birçok işlemi bir arada yapabilmektedir. Matematiksel işlemi yapabildiğiniz gibi birçok bilgiyi bir arada bulabileceğiniz bilgisayarlar farklı model ve görsellikler ile satılmaktadır. Kullanmadığınız bilgisayarlarınızı ikinci el eşya alan firmamıza ederinde bir ücret talebi ile satabilirsiniz.

Tarihi Canlı Tutan Antika Eşya Alımı Yapan Yerler

Antika eskidikçe değerlenen eşyalara verilen isimdir. Günümüzde tarihi anlatan ve nostaljik bir hava katan antika eşyalar ev ortamında muhafaza edilmektedir. Ancak bu değerli eşyalar bir süre sonra kullanıcısı tarafından ilk gün ki değeri taşıyamayabilir. Evinizde dekorasyonunuza uymayan, kullanmadığınız antika eşyalarınızı ederinde bir ücret karşılığı firmamıza satabilirsiniz. Satmak istediğiniz antika eşyanızı firmamız evinizden teslim alır ve ödemeyi peşin olarak sağlar. Satın alınan antika eşyaların bakımı ve tadilatı sağlandıktan sonra meraklıları ile buluşturularak satılır. Günümüzde antika eşyaları nostaljik görünüm ve havaya sahip olan cafelerde görebilirsiniz.

Beylikdüzü İkinci El Mobilya Satın Alan Yerler

Günümüzde farklı tasarım ve renklerde mobilyalar üretilmektedir. Bir süre kullanılan mobilyalar eskimekte ve kullanılamayacak hale gelmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin kullandığı mobilyalar hızlı bir şekilde yıpranmakta ve hasar görmektedir. Kullanmadığınız ve yenisi ile değiştirmek istediğiniz mobilyalarınızı ikinci el eşya alımı yapan firmamıza satarak maddi kazanç elde edebilirsiniz. Satmak istediğiniz mobilyalarınızı satın alan firmamız nakliyatı kendi sağlamaktadır.

Beylikdüzü İkinci El Televizyon Satın Alan Yerler

Televizyon evlerin vazgeçilmez parçası olmuştur. Günümüzde televizyon farklı model ve ekran sayısı ile tasarlanmaktadır. Led tv, Lct tv, smart tv gibi farklı model televizyonlar bulunmaktadır. Tüplü televizyonlardan günümüzde ince yapılı modern tasarımlara geçiş olmuştur. Siyah beyaz ekranlardan günümüze renkli televizyonlara geçiş olmuştur. Elinizde bulunan ve kullanmadığınız televizyonları ikinci el eşya alımı yapan firmamıza satabilirsiniz. İkinci el eşya alımı yapan firmamıza güvenle eşyalarınızı satabilirsiniz. Bölgede güven kazanan ve lider firma özelliği taşıyan firmamız satın alınan eşyaların ödemesini peşin yapmaktadır. Sıfıra yakın kalitede televizyon satın almak isterseniz firmamızdan faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü İkinci El Klima Alan Yerler

Klimalar sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olmaktadır. Klima kullanım sebebi yazları serin kışları ise sıcak günler geçirebilmektedir. Klima ayarlanabilir dereceli sıcak ve soğuk üfleme kapasitesine sahiptir. Uzun süre kullanıp eski değerini kaybeden klimanızı kinci el eşya alım satımı yapan firmamıza satabilirsiniz. Firmamız bu alanda başarılı bir Hizmet vermektedir. Klimanın yerinden sökülme işlemini elemanlarımız kendileri gerçekleştirmektedir. Klimanız ev ortamından teslim alınır ve ödeme peşin olarak verilir. Kaliteli ve güvenli hizmet almak istiyorsanız ikinci el eşya alımı yapan firmamız ile iletişim kurmanız yeterlidir.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Özyalı Spot

Firmamız 1985 Yılında Küçükyalı merkezli olarak İkinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmetine başlamış olup 2002 Yılında Avrupa Yakasında 2. Şubesini açmış bulunmaktadır. Firmamız güvene dayalı hizmet vermekte olup kendini sürekli yenilemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı