İstanbul İkinci El Eşya

Ümraniye (Yalnız Selvi) İkinci El Eşya Alanlar

Dudullu İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye (Yalnız Selvi) İkinci El Eşya Alan Yerler 

İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçesi olan Ümraniye, eskiden ormanlarla, ağaç ve yeşilliklerle kaplıydı. Her yer yemyeşil, adeta cennetten bir köşeydi. Tarihte Ümraniye’nin ilk adının “Yalnız Selvi” olduğu belirtilmektedir. Bunun nedeni birkaç mezar, selvi ağacı ve ormanın arasında birkaç evin bulunmasıydı. 1960’a kadar köy olarak kalan Ümraniye Organize Sanayi Bölgesi ilan edilmiş, sonrasında hızlı bir nüfus artışı ve konut inşaatında bir patlama yaşanmıştır. 22 bin hektarlık yerleşim alanı ve ekonomik çeşitlilik açısından zengin bir yöredir. Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine dek çeşitlilik göstermektedir. Ümraniye’de ikinci el eşya alımı piyasası oldukça hareketli olup, bu alandaki hizmet sektörü çok gelişmiştir.

Yaşadığınız Yeri Tanıyor musunuz?

Resimdeki yer hakkında bilgi sahibiyseniz yorum yapabilirsiniz.

Ümraniye İkinci El EŞya Alanlar
Ümraniye İkinci El Eşya Alım Satım

 Ümraniye Eski Eşya Alan Firmalar

Eski eşyalarınızdan kurtulmak istiyorsanız, hareketli Ümraniye piyasasından yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde ikinci el eşya alımları oldukça yaygınlaşmış, ikinci el eşya alım firmaları da çoğalmıştır. Tasarruf çok önemli olduğu için, ikinci el eşya alan firmalara yönelmek hesaplı ve mantıklıdır. Günlük yaşamda eşya sorunları ile uğraşmak ve ek gelir oluşturmaya çalışmak kişileri zorda bırakan bir durum yaratmaktadır. Özellikle yeni eşya almak ve ikinci el eşyasını satmak isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Eski eşyaların elden çıkarılması, yerine yenilerinin alınmasıyla  yaşanan ortamın konfor ve şıklığı daha mutlu ve iyi hissedilmesini sağlar. Eskiyen, kullanılmayan ne varsa evinizde ve iş yerinizde depolamayı bırakıp bizi arayarak nakde dönüştürün.

 

Ümraniye İkinci El Eşya Piyasası

Ümraniye’de ikinci el eşya alımı yapan firmamız, eşyaların değerlendirilmesi ve geri dönüşümü konusunda önemli bir destek sunup, evlerde, işyerlerinde veya depolarda kullanılmayan, bir köşede bırakılan tüm eşyaların alımı, ihtiyaç sahiplerine de satım işlemini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizi düşünerek, eskiyen ya da yeni almak istediğiniz eşyalarınızı alıyoruz. En kaliteli hizmet esasıyla eşyalarınızı değerlendirip, fiyat çalışması yaparak hizmet sunmaktayız. Mağaza mağaza dolaşarak eski eşyanızı satmakla uğraşmayın. Eşyalarınızı gerçek değerinde fiyatla satmak için firmamıza ulaşın, bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.  İşinize yaramayan eski eşyalarınızdan size kar sağlıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti ve güvenilir, ilkeli hizmet bizim için çok önemlidir. Eşyalarınızı gerçek değerinde fiyatla satmak, en doğru ve güvenilir doğru bilgiyi almak için firmamızla iletişime geçin. Oldukça titiz hizmet verdiğimizden emin olabilirsiniz. En doğru adres, elit elemanlar, hızlı ulaşımla, değerli müşterilerimizin eşyalarına azami ücret verip, anlaşma durumunda adresinizden eşyanızı alıyoruz.

İkinci El Eşyalarda Yüksek Fiyat Garantisi

Yüksek fiyat garantisi veren firmamız piyasa değerine göre, tam değerini vermektedir.  Birinci sınıf hizmet verip, asla müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Bizi seçtiğinizden asla pişman olmayacaksınız. Eski eşya satışı konusunda kararsız kalanlar, personelimizin eşyaları inceleyip vereceği uygun teklifler sonrasında daha net karar verebileceklerdir. . Eşya satın alırken her zaman dikkatli olduğumuz konular ve prensipler olsa da, satışta müşterilerimizin hak ettiği değeri alması da çok önemlidir. İkinci el eşya firmalarında en önde gelmekteyiz.  İlk günden beri sürekli çalışmakta olan firmamız, geçmişe dayanan tecrübeleriyle, piyasanın lideri durumundadır. Köklü tarihimizle, günümüze dek kaliteyi üst düzeyde tutup rağbet görerek, uzman ve güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz. Gelecek nesillere, geçmişe dair bilgileri sergiliyoruz. Kullanılmış ikinci el eşyanızı alma işini keyifli bir keşif deneyimine dönüştürüp, cazip ve müşterimizin karı haline getiriyoruz.

Ümraniye İkinci El Eşya Alım Satımını Değerinde Yapan Yerler 

İkinci el eşyalar, geçmişten günümüze gelip, tekrar değerlendirilmek istenen ürünlerdir. Hayatın zorlayıcı şartları karşısında, ikinci el eşya alımları son zamanlarda oldukça ilgi çeken ve alternatif olarak geliştirilmiş olup, her türden ikinci el eşyanızın satışını, güvenli bir yer olan firmamızda, gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Eşyalarınızı hem zaman kaybetmeden, hem de pratik bir biçimde satın alıyoruz. Kullanılmayan eşyalarınızın elden çıkarılması ve bu esnada değerinde satış işlemi yapılması önemlidir.  Elinizde bulunan kullanmadığınız, eski, kullanılmış eşyalarınızı firmamıza satabilir, hem ev ekonominize katkıda bulunabilir, hem de sıfır eşya alamayıp, kullanılmış eşya almak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz. Mobilya, elektronik eşya, antika eşya, beyaz eşya alım satım yeri olarak, müşterilerimizin eşyalarını değerinde, en yüksek fiyatla satın alıyoruz. Eşyanın değerini belirlerken piyasa koşullarını ve eşyanın özellikleri, yıpranma durumunu göz önünde bulunduruyoruz. Az yıpranmış ve kullanılacak durumdaysa, bu eşyaları azami fiyat vererek alıyor, oldukça dikkatli ve titiz çalışıyoruz.  Alanında deneyimli eksper ve diğer teknik çalışanlarımızla ikinci el eşyalarınızın değerlendirilmesi, fiyatının belirlenmesi ve ücretsiz nakliyesi, peşin nakit ödenmesi gibi işlemleri kolayca, sizi yormadan tamamlıyoruz. Ödeme noktasında asla bekletmiyor, aynı gün, anında nakit olarak ödüyoruz. Firmamız hakkında daha fazla, detaylı bilgi, hizmet kalitemiz ve avantajlarımızla ilgili olarak  her zaman bizi arayabilirsiniz.

Ümraniye İkinci El Mobilya Alımında En Uygun Fiyatlar 

Evlerde veya işyerlerinde kullanım süresi fazla, size sıkıcı gelen  ya da yenisiyle değiştirmek istediğiniz tüm mobilyaların alımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ev eşyanızı sıklıkla değiştirmeyi seviyorsanız bize ulaşın. Alışverişin keyfini çıkarıp, eşyanızı kaliteli ve ederinde fiyatla satmak istiyorsanız firmamızla iletişim kurmalısınız. Mobilya alımında kırık, çizik veya çok yıpranmamış özellikte olmasına çok dikkat ediyoruz. İkinci el mobilya konusunda firmamızda, kullanılabilir tüm eşyaları en iyi şekilde değerlendiriyor, en iyi fiyata alıyor ve satıyoruz. Oldukça geniş ürün yelpazemizde yatak odası, yemek odası, salon, oturma odası ve köşe takımları, dolap, yatak, baza, çekyat, masa, sandalye ve ofis eşyaları gibi tüm mobilya çeşitleri aldığımız eşya kategorileridir.

 

Ümraniye İkinci El Beyaz Eşya Alımı 

Beyaz eşya, ikincisine gerek duyulmayan ürün grubu olup, firmamızda tüm beyaz eşya alımı  yapıyoruz. Beyaz eşya alım işlerinde, alınacak beyaz eşya parçalarının eksiksiz ve çalışır durumda olması gerekmektedir. Çalışmayan, temiz olmayan ve çok yıpranmış, kötü durumda veya iş görmeyen beyaz eşyaları değerlendirmeye almıyoruz.

Ümraniye Antika Eşya Alımı 

Yurdumuzun çeşitli bölge ve illerinden birçok kişi, antika eşya almak ve satmak için büyük paralar kazanmaktadır.  Firmamız da, eski, tarihi olan her çeşit antika eşya ve aksesuarlarınızı değerinde alıyoruz. Birçok insanın antika eşyalara verdiği değer farklıdır.  Antika eşyalar son derece özel ve değerli olduğu için; antika değerinin bulunup bulunmadığı ve kaç yıllık olduğu gibi unsurları, yapılan inceleme ve analizler doğrultusunda, cinsine, yıpranmışlığına ve değerine göre fiyatını belirliyoruz. Ayrıca antika eşyalarda eşya bakım ve temizliğinin yapılıp yapılmadığına da dikkat ediyoruz. Bizimle iletişime geçip antikalarınız sdan yüksek gelir elde edin.  Başka firmalarda antika eşyalarınız değer kaybetmesin.

Ümraniye İkinci El Eşya Alımında Güvenilirlik 

Hizmet anlayışımız ve hedefimiz daima müşteri memnuniyeti, ilkeli hizmet ve güvenilirlik olup, ücretsiz eksper, ücretsiz nakliye ve anında nakit ödeme hizmeti sunuyoruz. Adresinize gelen personelimiz, fiyat teklifini vermektedir. Kabul etmeniz durumunda, çalışanlarımız tarafından alınan eşyalarınızın değeri nakit olarak ödenip, mağazamıza getirilmektedir. İkinci el eşya alan yerler olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti en iyi şekilde verme çabasındayız.

 Ümraniye İkinci El Eşyaları Nerelerde Değerlendiriliyor?

Mobilya, antika, beyaz eşya ve elektronik eşyaların az yıpranmış ve kullanılabilir durumda olması, her zaman alıcı bulabilmesini sağlar. Ümraniye ikinci el firması olarak her türden eşyalarınızı almaya itina gösteriyor, ofis veya evlerinizde kullanılabilecek türdeki eşyalarınızı satın alırken memnun kalmanız için elimizden gelen her şeyi azami derecede yapıyoruz. Bilhassa ihtiyaç nedeniyle satış yapan müşterilerimize, durumun aciliyet ve vahametinden yararlanmamaya dikkat ediyoruz. Müşterilerimize, eşya alımında her zaman destek sağlıyor ve önemsiyoruz. Gerek ücretsiz nakliyemiz, gerekse uzman personelimiz sayesinde her zaman, her tür eşyanızın satışında bizimle iletişim kurabilirsiniz. Eşya satmak istediğinizde, adresinizde inceleme yapan personelimiz ödemeyi anında, peşin ve nakit olarak yapıyor. Son olarak, satmayı hedeflediğiniz eski eşyalar için asla beklememenizi öneriyoruz.

 

Özyalı Spot

Firmamız 1985 Yılında Küçükyalı merkezli olarak İkinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmetine başlamış olup 2002 Yılında Avrupa Yakasında 2. Şubesini açmış bulunmaktadır. Firmamız güvene dayalı hizmet vermekte olup kendini sürekli yenilemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu