İstanbul İkinci El Eşya

Esenyurt İkinci El Eşya Alan Yerler

Merkez Mahallesi İkinci El Eşya

Hızlı bir şekilde gelişen ve kentleşme ile de insanlar tarafından değer kazanılan Esenyurt   İstanbul’un metropol sayılabilecek bir ilçesidir. İnsanların yaşam kalitesini arttırmak ve yoğun iş hayatında oluşan ruhsal bunalımı gidermek amacı ile bölgede birçok kültür merkezi ve park bulunmaktadır. İnsanların alışveriş yapmak için birçok mekânı gezme telaşını sonlandırmak amacı ile bölgede birden fazla alışveriş merkezi inşa edilmiştir. Konutlar ise daha uygun fiyata satıldığı için ilçe yoğun bir nüfusa sahiptir. Esenyurt termal su kaynakları ile ünlü olmuş bir ilçedir. Romatizma, arterit gibi rahatsızlıklarınızda şifa bulmak amacı ile ilçede termal su kaynaklarını ziyaret edebilirsiniz. Atatürk Mahallesi termal tesisi şifa bulmak ve vücudunuzu dinlendirmek amacı ile ziyaret edebileceğiniz bir tesistir. İlçe geçmişten günümüze birçok etnik kökene ev sahipliği yapmış ve farklı kültürlerin etkileşim içinde yaşamasına imkân vermiştir. Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin farklı bir renk ve kültür katığı ilçe tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. Esenyurt semtinde yaşayan insanların her türden olanağa sahip olduğu söylenebilir. Bunlardan biri de ikinci el eşya alan firmalardır. Her türlü eski eşyaların alımını yapan firmalar insanların evlerinde biriken tüm eşyalarını nakit olarak alıyor.

Esenyurt Mahallalerini sizler için sıralayalım tüm mahallelere hizmet veriyoruz bilginize.

 • Akçaburgaz Mahallesi
 • Ardıçlı Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Esenkent Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Güzelyurt Mahallesi
 • İncirtepe Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İstiklal Mahallesi
 • Mehterçeşme Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Namık Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Pınar Mahallesi
 • Saadetdere Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Talatpaşa Mahallesi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm mahallelere hizmet veriyor evinizde, iş yerinizde, satmak istediğiniz tüm eşyaları satın alıyoruz. Kararınızı verdiğiniz zaman bizleri arayabilir eşyalarınız için fiyat alabilirsiniz.

Neden İkinci El Alım Satım Yapan Dükkânlar Açılmıştır?

Teknolojinin gelişmesi ile beka seviyesi yükselmiş ve ev hayatında ki yaşantılarda da farklılık görülmektedir. İnsanlar daha lüks bir hayat yaşamakta ve iş hayatında yoruldukları için bulaşıkların yıkanması, çamaşırların yıkanması, evin zemininin süpürülüp temizlenmesi gibi eylemlerin yorulmadan gerçekleştirilmesi için makineler tasarlanmış ve insanların hizmetine sunulmuştur. Ev ortamında misafirlerin ağırlanması amacı ile farklı tasarımlarla insanın beğenisini toplayan yemek masaları ve oturma grupları kullanılmaktadır. Ev içinde belli bir süre kullanılan ürünler bir süre sonra yıpranır ve yenisi ile değiştirilir. Eskiyen ev mobilyası, beyaz eşya gibi ürünler evde yer kaplamak yerine çöpe atılır. İkinci el eşya alımı yapan dükkânlar ise ev ortamında eski çalışma performansını göstermeyen ürünleri sizde satın alarak ev ekonomisine katkıda bulunmanıza yardımcı OLUR. Sizden alınan eşyalar ise bakım ve tadilattan geçirilerek ihtiyacı olan bir başkasına satılır. Özellikle geçici bir süre bir evde kalması gereken mevsimlik işçi, memur, asker, polis, öğrenci gibi kişiler ev eşyası ihtiyaçlarını bu mekânlardan karşılarlar.

 • Kar amacı gütmek
 • Topluma faydalı bir firma oluşturmak
 • Sektör gerekliliği

Her işletme de olduğu gibi kar amacı güdülmektedir. Herkes  bir iş yapar bizim işimizde bu.

Topluma faydalı bir firma olmak yeri geldiğinde sizin eşyalarınızın öğrencilere ve alım gücü düşük insanlara hitap ettiklerini unutmayın amacımız sadece kar amaçlı değil insalara faydalı olabilmek.

Sektör gerekliliği ikinci el eşya veya herhangi bişey satılırken sonuç da bunu kolayca satmak ihtiyacı doğuyor araba alım satım ev alım satım gibi eşyalar için hemen bir alıcı bulmak ihtiyaç olduğu için böyle bir sektör vardır.

 

İkinci El Eşya Alan Yerlerin Satın Aldığı Eşyalar

Esenyurt ilçesinde ikinci el eşya alım satım yapan firmamız ev ortamında kullanmadığınız, satarak değerlendirmek istediğiniz beyaz eşya, ikinci el mobilya ve antika eşya, televizyon, halı ve kilim gibi her türlü eşyanın alımını yapar. Sizden alınan eşyalara firmamız ederinde bir değer verir ve ürünün teslimi sırasında firma elemanımız peşin ödeme sağlar. Satmak istediğiniz eşyalar anlaşma halinde ev ortamından teslim alınır. Demontajı sağlanması gereken eşyaların demontajını ise firma elemanımız sağlar. Bu eşyalar alırken her zaman belli kriterlere önem veriliyor. Firmamız bir eşyaya değer biçmeden önce mutlaka görmek istiyor. Çünkü eşyanın değeri yüksekse piyasa koşullarından haberdar olmayan insanların bu eşyaları düşük fiyattan satmasına müsaade etmiyoruz. Her türlü eşyayı bizlere getirebilir ya da dilerseniz firmamızın eksper hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınız eğer antika değerinde ise mutlaka yıl ve eskime durumuna göre hak ettiği bedeli vermeye önem veriyoruz. Ödemelerimiz yerinde olup eşya alınırken müşterilerimize de nakit olarak parayı teslim ediyoruz. Aynı zamanda firmamızın ücretsiz servis olanağı da bulunuyor.

 

 

Esenyurt İkinci El Antika Eşya Alımı Yapan Yerler

Esenyurt ilçesinde hizmet veren ikinci el eşya alım satan yapan firmamız geçmişten izler taşıyan ve eskidikçe değer kazanan antika eşyaların alım ve satımını yapmaktadır. İkinci el eşya alan yerler antika eşyaların satın alınması esnasında farklı ücretler size talep ederler. Firmamız antika eşyanız için ederinde bir ücret talep eder. Günümüzde nostaljik bir havaya sahip birçok kafe ve restoranlar açılmıştır. Bu kafe ve restoranlar nostaljik havayı korumak amacı ile daktilo, ankasörlü telefon gibi birçok antika eşyalar kullanılmaktadır. Sizden alınan antika ürünlerin bakımı sağlanarak antika severler ile buluşturulur.

Esenyurt İkinci El Televizyon Alımı Yapan Yerler

Evimize renk katan televizyon günümüzde farklı tasarımlar ile insanların hizmetine sunulmaktadır. Yorgun bir şekilde işten eve gelen insanlar televizyon izleyerek dinlenir ve iş yorgunluğunu atlatırlar. Günümüzde lct tv, 4K televizyon, Led TV, Oled TV gibi birçok farklı televizyon modelleri vardır. Siyah beyaz televizyonları yerini teknolojinin gelişmesi ile farklı ekran boyutlarına ve inceliğe sahip renkli televizyonlar almıştır. Evinize yeni bir televizyon aldığınızda evinizde bulunan eski televizyonu firmamız ile iletişim kurarak satabilirsiniz. Firmamız televizyonu evinizden gelip teslim alır. Televizyonun paketlenmesi işlemini de firma elemanımız yapar.

Başlıca Alım Yapılan Televizyon Markaları
 1. Samsung
 2. Phlips
 3. Sony
 4. Arçelik
 5. Beko
 6. Regal
 7. Axen
 8. Vestel
 9. Sunny
 10. Grundig
 11. Lg
 12. Seg

Bu markalara ait tüm lcd, Oled, 4K, Plazma televizyonlar alınır 107, 109,121,143 Ekran televizyonlar ekran kırık olmayan arızalı televizyonlar satmak için görüşülmesi rica olunur.

Esenyurt İkinci El Beyaz Eşya Alımı Yapan Yerler

Ev yaşantısını kolaylaştıran buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünler beyaz eşya olarak adlandırılır. Beyaz eşyalar insan hayatını kolaylaştırır ve bir süre sonra eski çalışma performansını gösteremez. Her geçen zaman beyaz eşyaların bir üst modeli çıkar ve ev ortamında daha iyi çalışma performansı gösteren beyaz eşyalar kullanılmak istenebilir. Evinizde kullanmadığınız beyaz eşyaları firmamız ile iletişim kurarak satabilirsiniz. Beyaz eşya alım satım yapan firmamız beyaz eşyanıza ederinde bir ücret talep eder. Talep edilen ücreti uygun bulmanız halinde firma elemanımız evinize gelerek beyaz eşyanızı teslim alır ve ücretini öderiz.

Listede yer Alan Tüm Ürünler Alınabilir.
 1. Fırın
 2. Ocaklı Fırın
 3. Çamaşır Makinesi
 4. Buzdolabı
 5. Bulaşık Makinesi
 6. Ankastre Setler
 7. Kombi
 8. Klima

Esenyurt İkinci El Mobilya Alan Yerler

Esenyurt ilçesinde yıllardır güvenli ve kaliteli hizmet sunan ikinci el eşya alım satım yapan firmamız evinizde bulunan ve satmak istediğiniz ikinci el mobilyalarınızın alımını yapar. Ev ortamında kullandığınız yatak odası takımı, koltuk takımı gibi mobilyalarınız bir süre kullanımdan sonra yıpranır ve koltuk takımlarının yaylarında çökme gibi sorunlar yaşanır. Eskiyen mobilyalarınızı satarak yenisi ile değiştirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizden alınan koltuk takımı gibi mobilyalar mobilya ustalarımız tarafından tamir edilir ve kumaş ile yenilenir. Satmak istediğiniz mobilyalarınızı bizimle iletişim kurarak satabilirsiniz. Firma elemanlarımız mobilyalarınızın ambalajlanmasını sağlar ve nakliye aracına kendileri taşırlar. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşlerden aldığımız güç ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Klima teknoloji harikası olarak adlandırılan yazların serin ve kışların sıcak geçmesine yardımcı olan bir üründür. Klima bu özeliği hava üfleme özelliği ile sunmaktadır. Elektrik ile çalışan klima kinetik enerji aracılığı ile isteğe göre sıcak ya da soğuk hava üfleyerek işlevini yerine getirmektedir. Klimanın belli aralıklar ile bakımı yapılmalı ve duvara montajı sağlanacak yerinde iyi seçilmesi gerekir. Üstün performans göstermesi için de montajı sağlanan duvar altında büyük çaplı ürünlerin bulunmaması gerekir. Elinizde bulunan ve eski çalışma performansını göstermeyen klimaları ikinci el eşya alımı yapan firmamız ile iletişim kurarak satabilirsiniz. Satmak istediğiniz klimayı elemanlarımız inceler ve bir ücret talep eder. Talep edilen ücret klimanın teslimi sırasında ödenir. Klimanın demontajı ustalarımız tarafından sağlanır. Güven içinde ikinci el eşyalarınızı firmamıza satabilirsiniz.

Hizmet Verilen Semtler – Esenyurt 2. El Eşya Alanlar

////////////////////// V /////////////////////

Esenyurt İkinci El Klima Alanlar
 Esenyurt Çamaşır Makinesi Alan Yerler
 Esenyurt Bulaşık Makinesi Alım Satım
Esenyurt Televizyon Alanlar
 Esenyurt Ocaklı Fırın Alanlar
 Esenyurt Notebook Laptop Alanlar
Esenyurt Televizyon Sehpası Alanlar
 Esenyurt Koltuk Takımı Alanlar
 Esenyurt Berjer Alım Satım
Esenyurt Halı Alan Yerler
 Esenyurt Antika Eşya Alanlar
 Esenyurt Yatak Odası Takımı Alanlar
Esenyurt Ses Sistemi Alım Satım
 Esenyurt Kitaplık Alanlar
 Esenyurt Yatak Odası Takımı Alan Yerler
Esenyurt Baza Alan Yerler
 Esenyurt Çekyat Takımı Alanlar
 Esenyurt Yatak Alanlar
Esenyurt Spotçular
 Esenyurt İkinci El Eşya Alan Yerler
 Esenyurt Samsung Televizyon Alanlar
Esenyurt Tekli Kanepe Alanlar
 Esenyurt Gardrop Alanlar
 Esenyurt Çalışma Masası Alanlar
Esenyurt Oyun Konsolu Alan Yerler
 Esenyurt Bilgisayar Masası Alanlar
 Esenyurt Cafe Malzemeleri Alanlar
Esenyurt Ps4 Alanlar
 Esenyurt Xbox Alan Yerler
 Esenyurt Klima Nasıl Satarım

 

Özyalı Spot

Firmamız 1985 Yılında Küçükyalı merkezli olarak İkinci el eşya ve spot eşya alım satım hizmetine başlamış olup 2002 Yılında Avrupa Yakasında 2. Şubesini açmış bulunmaktadır. Firmamız güvene dayalı hizmet vermekte olup kendini sürekli yenilemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu